J. Matsehora
Implementation and review of means of automated design of software of the computer system of the chair of medical and biological physics, medical information and biostatistics of «LSMU»
The purpose of the article is to consider the development of a trial electronic journal for students for the Department of Medical and Biological Physics, Medical Informatics and Biostatistics DZ «Lugansk State Medical University». The appearance and structure of the electronic journal are analyzed. Particular attention is paid to the ease of use of e-journal by students and teachers. The main advantages and disadvantages of using the electronic journal are highlighted. The prospects of the development of the electronic journal of lecture lessons are analyzed. Keywords: educational platform, journal of practical classes, electronic journal, РНР.
Ю.С. Мацегора
Внедрение и обзор средства автоматизированного проектирования программных средств компьютерной системы кафедры медицинской и биологической физики, медицинской информатики и биостатистика ГУ «ЛДМУ»
Цель статьи заключается в рассмотрении разработки пробного электронного журнала посещений студентами практических занятий для кафедры медицинской и биологической физики, медицинской информатики и биостатистики ГУ «Луганский государственный медицинский университет». Проанализированы вид и структура электронного журнала. Особенное внимание обращается на удобство применения электронного студентами и преподавателями. Освещены основные преимущества и недостатки использования электронного журнала. Проанализированы перспективы разработки электронного журнала посещений лекционных занятий. Ключевые слова: образовательная платформа, журнал практических занятий, электронный журнал, РНР.

Ю.С. Мацегора

Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля м. Сєверодонецьк, ДЗ «Луганський державний медичний університет» м. Рубіжне

ВПРОВАДЖЕННЯ ТА ОГЛЯД ЗАСОБІВ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ПРОГРАМНИХ ЗАСОБІВ КОМП\\\\\\\'ЮТЕРНОЇ СИСТЕМИ КАФЕДРИ МЕДИЧНОЇ ТА БІОЛОГІЧНОЇ ФІЗИКИ, МЕДИЧНОЇ ІНФОРМАТИКИ ТА БІОСТАТИСТИКИ ДЗ «ЛДМУ»

Мета статті полягає у розгляді розробки пробного електронного журналу відвідування студентами практичних занять для кафедри медичної та біологічної фізики, медичної інформатики та біостатистики ДЗ «Луганський державний медичний університет». Проаналізовані вигляд та структура електронного журналу. Особлива увага звертається на зручність застосування електронного журналу студентами та викладачами. Висвітлені основні переваги та недоліки використання електронного журналу. Проаналізовані перспективи розробки електронного журналу відвідування лекційних занять.

Ключові слова: освітня платформа, журнал практичних занять, електронний журнал, РНР.

Скачати цей файл (1_Мацегора_Ю_С.pdf)Повний текст роботи373 kB