А.О. Стрельцова
Белорусский государственный экономический университет, г. Минск, Республика Беларусь

СИСТЕМА МОНИТОРИНГА СОЦИАЛЬНЫХ СЕТЕЙ И БЛОГОВ В МАРКЕТИНГОВЫХ ИССЛЕДОВАНИЯХ

Скачати цей файл (3_Стрельцова.pdf)Повний текст роботи255 kB

УДК 519.683.8
Прохоренко О.I.
Білоруський державний університет інформатики і радіоелектроніки
Республіка Білорусь, м.Мінськ

ВЕБ-ПРИЛОЖЕНИЯ НА JAVA В ПРОИЗВОДСТВЕ

Прохоренко О.I. Веб-додатки на Java у виробництві
У цій роботі розглянуті сучасні технології та інструменти, використання яких найбільш ефективно для розробки веб-додатків на Java у виробництві.

Скачати цей файл (3_Прохоренко.pdf)Повний текст роботи306 kB

УДК 51 -37(477)
В.В. Завіша
Технічний коледж Луцького національного технічного університету

ХРОНОЛОГIЯ СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ КОМП\\\'ЮТЕРОБУДУВАННЯ В УКРАЇНI

У статті розглянута історії розвитку комп\\\'ютерної техніки в Україні, висвітлені основні моменти.

Скачати цей файл (3_Завиша.pdf)Повний текст роботи277 kB

УДК 378
Жукович Н. В.
Белорусский государственный университет информатики и радиоэлектроники

ПОДГОТОВКА СПЕЦИАЛИСТОВ В ОБЛАСТИ АВТОМАТИЗАЦИИ И ИНФОРМАЦИОННЫХ ТЕХНОЛОГИЙ

Жукович Н.В. Підготовка фахівців у галузі автоматизації та інформаційних технологій
Стаття присвячена питанням підготовки фахівців у галузі автоматизації та інформаційних технологій. Розглянуто особливості підготовки фахівців даної галузі в Республіці Білорусь, в тому числі освітні стандарти та навчальні дисципліни. Проаналізовано основні проблеми і суперечності підготовки фахівців у галузі автоматизації та інформаційних технологій. У статті запропоновано рекомендації щодо оптимізації підготовки фахівців у галузі автоматизації та інформаційних технологій з урахуванням вимог сучасного ринку праці.

Скачати цей файл (3_Жукович.pdf)Повний текст роботи301 kB

П. Б. Вовк
Технічний коледж Луцького національного технічного університету

ВИВЧАЄМО CORTEX-M НА ПРИКЛАДІ STM32

У даній роботі пропонується для вивчення сучасний контролер STM32 з ядром CORTEX-M та особливості його програмування.

Скачати цей файл (3_Вовк.pdf)Повний текст роботи650 kB

УДК 654.5.8
Грудецький Р.Я.
Луцький НТУ

ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ В РОБОТІ ЗІ СТУДЕНТАМИ СТАЦІОНАРУ

Грудецький Р.Я. Використання елементів дистанційного навчання в роботі зі студентами стаціонару. Обговорюються особливості використання засобів електронного навчання при викладанні учбових дисциплін студентам стаціонару. Дистанційні курси розроблено на основі системи керування дистанційним навчанням для самостійної роботи студентів. Курси відповідають навчальним програмам університету і дають студентам можливість самостійного вивчення нового матеріалу, поглиблення знань й вдосконалення навичок.

Скачати цей файл (3 Грудецький.pdf)Повний текст роботи 257 kB