УДК 539.1.043
Терлецький Т.В., Корольова А.Г.

АНАЛІЗ ШЛЯХІВ ВІДНОВЛЕННЯ БІОХІМІЧНИХ ЗАПАСІВ ОРГАНІЗМУ ЛЮДИНИ

В статті здійснений аналіз існуючих методів фізіотерапії , які застосуються для відновлення процесів метаболізму та катаболізму в організмі людини. Розглянуто дію кожного фізичного чинника, адже специфічність впливу на організм визначається видом фізичної енергії, локалізацією впливу, глибиною проникнення в тканини, місцем поглинання енергії та видом тканини. У роботі визначені найбільш оптимальні терапевтичні методи за допомогою яких проходить найефективніше та природне збагачення ресурсів організму людини. Під час виконання дослідження були використані загальнонаукові методи дослідження, спеціалізовані посібники та матеріали, які торкаються досліджуваної проблеми.

Скачати цей файл (3_Терлецький.pdf)Повний текст роботи302 kB

K.В. Ружицька
Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

АВТОМАТИЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ ТЕСТУВАННЯ QT ДОДАТКІВ ЗА ДОПОМОГОЮ SQUISH ТА PYTHON

У даній роботі розглянуті сучасні технології та інструменти, використання яких підвищує ефективність тестування desktop додатків написаних на Qt. Запропоновано процедуру автоматизованого тестування на основі програмного забезпечення Squish, описана реалізація цієї процедури і наведено приклад скриптів написаних на Python для тестування табличного редактора.

Скачати цей файл (3_Ружицька_К.pdf)Повний текст роботи592 kB

С.М. Романов
Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

ЗНАЧИМІСТЬ АВТОМАТИЗОВАНОГО ТЕСТУВАННЯ ANDROID ДОДАТКІВ

У даній роботі буде встановлена доцільність використання автоматизованого тестуванні під час тестування мобільних додатків останнього покоління. Під час виконання роботи також буде проводитися порівняння автоматизованого тестування з ручним тестуванням і буде виявлена значимість використання інструменту MonkeyRunner при тестуванні мобільних додатків. Тестування мобільних додатків буде проводитися для простих і складних випадків.

Скачати цей файл (3_Романов_С.pdf)Повний текст роботи299 kB

Приснюк Р.А.

ТЕХНОЛОГІЯ ЗАХИСТУ WEB-САЙТІВ

В роботі проведено аналіз загроз, які існують при функціонуванні сайтів та способів їх рішення. Запропоновано та розроблено технологію захисту сайту з метою ефективного запобігання проведенню атак.

Скачати цей файл (3_Приснюк_Р_А.pdf)Повний текст роботи405 kB

УДК 000.4.383.4
В.М. Коблинський, А.В. Солтанов
E-mail: ,

ІНЕРЦІЙНА СИСТЕМА “MOTION CAPTURE”

У даній роботі описана система “motion capture”, яка відноситься до класу з вбудованим центральним контролером. Архітектура модульного типу. Розширюваність забезпечується за рахунок сумісних з Arduino модулів, однак для підхоплення нових сенсорів потрібно встановити новий скетч на Arduino. Система складається з трьох частин: модулі GY521 ( дозволяють визначити положення і переміщення об’єкту в просторі: кути крену, тангажу орієнтуючись по вектору сили тяжіння і швидкості обертання), мультиплексор TCA9548A (розширювач шини I2C) і мікроконтролер Arduino Uno. Для візуального відображення використовується інтегроване середовище розробки Unity 3D.

Скачати цей файл (3_Коблинський.pdf)Повний текст роботи278 kB

А.О. Стрельцова
Белорусский государственный экономический университет, г. Минск, Республика Беларусь

СИСТЕМА МОНИТОРИНГА СОЦИАЛЬНЫХ СЕТЕЙ И БЛОГОВ В МАРКЕТИНГОВЫХ ИССЛЕДОВАНИЯХ