Hrudetsky R.
Providing elements of distance learning for the fulltime students
In this paper we discuss peculiarities and advantages of a virtual learning environment for teaching fulltime university students. Using a course management system we have developed the distance learning courses for student’s independent work. Courses meet the requirements of the University curriculum and allow students to comprehend new material, to extend knowledge and improve their skills through the self-learning. Key words: distance learning, distance course, full-time education.
Грудецкий Р.Я.
Использование элементов дистанционного обучения в работе со студентами стационара
Обсуждаются особенности использования средств электронного обучения при преподавании учебных дисциплин студентам стационара. Дистанционные курсы разработаны на основе системы управления дистанционным обучением для самостоятельной работы студентов. Курсы соответствуют учебным программам университета и дают студентам возможность самостоятельного изучения нового материала, углубление знаний и совершенствование навыков. Ключевые слова: дистанционное образование, дистанционный курс, дневная форма обучения.

УДК 654.5.8
Грудецький Р.Я.
Луцький НТУ

ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ В РОБОТІ ЗІ СТУДЕНТАМИ СТАЦІОНАРУ

Грудецький Р.Я. Використання елементів дистанційного навчання в роботі зі студентами стаціонару. Обговорюються особливості використання засобів електронного навчання при викладанні учбових дисциплін студентам стаціонару. Дистанційні курси розроблено на основі системи керування дистанційним навчанням для самостійної роботи студентів. Курси відповідають навчальним програмам університету і дають студентам можливість самостійного вивчення нового матеріалу, поглиблення знань й вдосконалення навичок.

Ключові слова: дистанційна освіта, дистанційний курс, денна форма навчання.

Скачати цей файл (3 Грудецький.pdf)Повний текст роботи 257 kB