O.M. Reshetylo, K.M Kolyadynska
Hardware and software system for the study of changes in external parameters prototype in real time
This paper describes the methods of measurement and processing of external parameters prototype. A software-hardware system, based on tensile machine IR 5047-50, used as a complex object for study and research settings prototype in real time. Keywords: tensile machine IR 5047-50, methods of measurement, triangulation, 3D-coordinates, CMM (Coordinate-measuring machine), 3D - scanner, real-time systems (SRCH).
А.Н. Решетило, К.М. Колядинская
Программно-аппаратный комплекс для исследования изменения внешних параметров опытного образца в режиме реального времени
В работе описаны методы измерения и обработки внешних параметров опытного образца. Разработан программно-аппаратный комплекс, на базе разрывной машины ИР 5047-50, используемый в качестве сложного объекта для изучения и исследования параметров опытного образца в режиме реального времени. Ключевые слова: разрывная машина ИР 5047-50, методы измерения, триангуляция, 3D-координаты, CMM (Coordinate-measuring machine), 3D - сканер, системы реального времени (СРЧ).

УДК 651.3:518.5
О.М. Решетило, К.М. Колядинська

ПРОГРАМНО–АПАРАТНИЙ КОМПЛЕКС ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ЗМІНИ ЗОВНІШНІХ ПАРАМЕТРІВ ДОСЛІДНОГО ЗРАЗКА В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

О.М. Решетило, К.М. Колядинська. Програмно–апаратний комплекс для дослідження зміни зовнішніх параметрів дослідного зразка в режимі реального часу
В роботі описані методи вимірювання та опрацювання зовнішніх параметрів дослідного зразка. Розроблено програмно-апаратний комплекс, на базі розривної машини ИР 5047-50, що використовується в якості складного об\\\'єкта для вивчення та дослідження параметрів дослідного зразка в режимі реального часу.

Ключові слова: розривна машина ИР 5047-50, методи вимірювання, тріангуляція, 3D-координати, CMM (Coordinate-measuring machine), 3D – сканер, системи реального часу (СРЧ).

Скачати цей файл (1 Решетило О.М., Колядинська К.М.pdf)Повний текст роботи 336 kB