A.N. Reshetylo, P.A. Gumenyuk, P.V. Tokarchuk, I.V. Gavrilyuk
Hardware and software for the management of storage room
The work described hardware and software system for the management of warehouses and implementation control stepper motors. Designed Scientific and Research booth that is used for the development, debugging and software testing students on practical lessons. Keywords: control stepper motors, research stand.
А.Н. Решетило, П.А. Гуменюк, П.В. Токарчук, И.В. Гаврилюк
Программно-аппаратный комплекс для управления складским помещением
В работе описан программно-аппаратный комплекс для управления складским помещением и реализация управления двигателями. Разработанный научно-исследовательский стенд используется для разработки, отладки и тестирования программного обеспечения студентами на практических занятиях. Ключевые слова: управление шаговыми двигателями, научно-исследовательский стенд.

УДК 651.3:518.5
Решетило О.М., Гуменюк П.О., Токарчук П.В., Гаврилюк І.В.
E-mail: ,

ПРОГРАМНО-АПАРАТНИЙ КОМПЛЕКС ДЛЯ УПРАВЛІННЯ СКЛАДСЬКИМ ПРИМІЩЕННЯМ

О.М. Решетило, П.О. Гуменюк, П.В. Токарчук, І.В. Гаврилюк. Програмно-апаратний комплекс для управління складським приміщенням
В роботі описаний програмно-апаратний комплекс для управління складським приміщенням та реалізація управління кроковими двигунами. Розроблений науково-дослідний стенд, що використовується для розробки, налагодження і тестування програмного забезпечення студентами на практичних заняттях.

Ключові слова: управління кроковими двигунами, науково-дослідний стенд.

Скачати цей файл (1 Решетило О.М., Гуменюк П.О., Токарчук П.В., Гаврилюк І.В.pdf)Повний текст роботи 235 kB