I.V.Vasilenko
The informational support of the accounting system
Nowadays the computer information systems are widely used, providing us with the great opportunities of receiving, processing and storing the information, as well as the systems that assist us in analyzing and afterwards operatively sending data to the receiver. The distinguishing feature of information as a resource is that the quantity of data does not decrease, but increases in course of time. For this reason, we face a need to use the automatic systems that can help us to enhance the process of accounting and management of data. Keywords: accounting, audit, information systems, efficiency, business management, document management system, automation, administrative inspection, control system, planning, management analysis.
И.В.Василенко
Информационное обеспечение системы бухгалтерского учета
В наше время стало более распространенным использование компьютерных информационных систем, предоставляющих большие возможности получения, обработки и хранения информации, а также тех систем, которые помогают проводить анализ данных и оперативно передавать их по назначению. Характерной особенностью информации как ресурса является то, что ее количество не уменьшается со временем, а постоянно растет. Поэтому возникает необходимость в использовании автоматизированных систем, которые смогли бы помочь процессу учёта и повышению уровня управления. Ключевые слова: бухгалтерский учет, аудит, информационные системы, эффективность, управление предприятием, система управления документами, автоматизация, управленческое обследование, система управления, планирование, анализ управления.

УДК 657:004
І.В.Василенко
Житомирський національний агроекологічний університет м. Житомир,

ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СИСТЕМИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

У наш час набули поширеного використання комп’ютерні інформаційні системи, що надають великі можливості щодо отримання, обробки та зберігання інформації, допомагають проводити аналіз даних та оперативно передавати їх за призначенням. Характерною особливістю інформації як ресурсу є те, що її кількість не зменшується з часом, а постійно зростає. Тому виникає необхідність у використанні автоматизованих систем, які змогли б допомогти обліковому процесу та підвищенню рівня управління.

Ключові слова: бухгалтерський облік, аудит, інформаційні системи, ефективність, управління підприємством, система керування документами, автоматизація, управлінське обстеження, система керування, планування, аналіз управління.

Скачати цей файл (1_Василенко.pdf)Повний текст роботи255 kB