S. Namchuk, O. Averyanova
Automation of document workflow and interaction processes in the field of health care
Nowadays, in the world is widely common the phenomenon of medical institutions documents workflow replacement to digital one that called electronic medicine. Electronic medicine - activity with the use of electronic information resources in the field of health care and ensuring the prompt access of medical workers and patients to them. The term e-medicine includes a wide range of services and systems that are at the crossroads of medicine/healthcare and information technology. In this article were represented the main goals, principles, models of the electronic health system at the state level, the minimum viable product (MVP) for automation of document workflow and processes of interaction in the field of health care. Keywords: database, web application, e-health system, medical information system, minimal viable product.
С. Намчук, О.Аверьянова
Автоматизация документооборота и процессов взаимодействия в области здравоохранения
На сегодняшний день в мире является очень распространенным явление перевода бумажного документооборота медицинских учреждений в электронный, получившее название электронная медицина. Электронная медицина - деятельность с использованием электронных информационных ресурсов в сфере здравоохранения и обеспечения оперативного доступа медицинских работников и пациентов к ним. Понятие е-медицина включает в себя широкий спектр услуг и систем, которые находятся на пересечении медицины/здравоохранения и информационных технологий. В данной работе рассмотрены основные цели, принципы, модели построения электронной системы здравоохранения на государственном уровне, рассмотрено минимальный жизнеспособный продукт (MVP) для автоматизации документооборота и процессов взаимодействия в сфере здравоохранения. Ключевые слова: база данных, веб-приложение, электронная система здравоохранения, медицинская информационная система, минимальный жизнеспособный продукт.

УДК 519.683.8
С.І. Намчук, О.А. Аверьянова
Національний технічний університет України \\\"Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

АВТОМАТИЗАЦІЯ ДОКУМЕНТООБІГУ ТА ПРОЦЕСІВ ВЗАЄМОДІЇ У СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

На сьогоднішній день у світі є дуже поширеним явище переведення паперового документообігу медичних закладів у електронний, що отримало назву електронна медицина. Електронна медицина — діяльність з використанням електронних інформаційних ресурсів у сфері охорони здоров\\\'я та забезпечення оперативного доступу медичних працівників та пацієнтів до них. Термін е-медицина включає в себе широкий спектр послуг та систем, які знаходяться на перетині медицини/охорони здоров\\\'я та інформаційних технологій.
У даній роботі розглянуто основні цілі, принципи, моделі побудови електронної системи охорони здоров’я на державному рівні, розглянуто мінімальний життєздатний продукт (MVP) для автоматизації документообігу та процесів взаємодії у сфері охорони здоров’я.

Ключові слова: база даних, веб-додаток, електронна система охорони здоров’я, медична інформаційна система, мінімальний життєздатний продукт.

Скачати цей файл (1_Намчук_С.pdf)Повний текст роботи310 kB