O.A. Soproniuk, L.O. Gumeniuk, O.G.Hanin
Software for processing images using computer graphics according to the principle of “Rubike Cube”
In this work the analysis of modern art of art, namely, drawing up of pictures of cubes-the Rubik\'s cube, identified and resolved problems in the industry by creating software to automate the process of creating a layout from a bitmap and vector images Keywords: Rubike cube, the layout, the picture of the Rubik\'s cube-layout, pixelation.
О.А. Сопронюк, Л.О. Гуменюк, F.Г. Ханин
Программное обеспечение для обработки изображений при помощи компьютерной графики по принципу “Кубик-Рубика”
В работе проведен анализ современного арт искусства, а именно составление картин из кубиков-Рубика, выявлены и решены проблемы в данной отрасли путем создания программного продукта для автоматизации процесса создания макета из растровых и векторных изображений. Ключевые слова: Кубик-Рубика, макет, картина из кубика-рубика, пикселизация.

О.А. Сопронюк*, Л.О. Гуменюк*, О.Г. Ханін**
*Луцький національний технічний університет
**Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ОБРОБКИ ЗОБРАЖЕНЬ ЗА ДОПОМОГОЮ КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ ЗА ПРИНЦИПОМ “КУБИК-РУБІКА”

В роботі проведено аналіз сучасного арт мистецтва, а саме - складання картин з кубиків-Рубіка, виявлено та вирішено проблеми в даній галузі шляхом створення програмного продукту для автоматизації процесу створення макету з растрових і векторних зображень.

Ключові слова: Кубик-Рубіка, макет, картина з кубика-рубика, пікселізація.

Скачати цей файл (1_Сопронюк.pdf)Повний текст роботи358 kB