S.M Voytovych, O.O Smolyankin
Hardware-software complex of reception and transmission wave signals
This paper describes the methods of information transmission, information transmission and sale of luminous flux. Designed Research booth that is used as a complex object for study and research of encryption. Keywords: transmission wave signals, Research stand.
О.О. Смолянкин, С.М. Войтович
Программно-аппаратный комплекс приема-передачи волновых сигналов
В работе описаны методы передачи информации, и реализация передачи информации световым потоком. Разработанный научно-исследовательский стенд, используемый в качестве сложного объекта для изучения и исследования систем шифрования. Ключевые слова: передача волновых сигналов, научно-исследовательский стенд.

УДК 651.3:518.5
С.М. Войтович, О.О. Смолянкін

ПРОГРАМНО - АПАРАТНИЙ КОМПЛЕКС ПРИЙОМУ - ПЕРЕДАЧІ ХВИЛЬОВИХ СИГНАЛІВ

В роботі описані методи передачі інформації, та реалізація передачі інформації світловим потоком. Розроблений науково-дослідний стенд, що використовується в якості складного об\\\'єкта для вивчення та дослідження систем шифрування.

Ключові слова: передача хвильових сигналів, науково-дослідний стенд.

Скачати цей файл (2 Войтович С.М., Смолянкін О.О.pdf)Повний текст роботи 308 kB