A.S. Usik, A.M. Reshetylo
Development simulator chip K155 series using MATLAB Simulink
In this work describes the process of creating simulators domestic chip K155 series, to provide students practical framework and save time in the classroom. Shows a simplified diagram of the virtual instrument with which you can collect and investigate logic. The approach to solving problems at work with a physical card, replace it with a computer model. Keywords: Simulink, a virtual circuit simulator, microcircuit, logic gate.
А. С. Усик, А. М. Решетило
Разработка имитатора микросхемы серии К155 с помощью MATLAB Simulink
В данной работе описан процесс создания имитатора плат на базі отечественной микросхемы серии К155, для обеспечения студентов практической основой и экономии времени в учебном процессе. Показано упрощенную виртуальную схему прибора с помощью которой можно собирать и исследовать логические схемы. Развит подход к решению проблем при работе с физической платой, заменой ее на компьютерную модель. Ключевые слова: Simulink, виртуальная схема, имитатор, микросхема, логический элемент.

О.С. Усік, О.М. Решетило, О.О. Смолянкін
E-mal:

РОЗРОБКА ІМІТАТОРА МІКРОСХЕМИ СЕРІЇ К155 ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМНОГО ПАКЕТУ MATLAB SIMULINK

Розробка імітатора мікросхеми серії К155 за допомогою MATLAB Simulink.

В даній роботі описаний процес створення імітатору плати на базі вітчизняної мікросхеми серії К155, для забезпечення студентів практичною основою і економії часу в навчальному процесі.
Показано спрощену віртуальну схему приладу за допомогою якої можна збирати та досліджувати логічні схеми.
Розвинуто підхід до вирішення проблем при роботі з фізичною платою, заміною її на комп’ютерну модель.

Ключові слова: Simulink, віртуальна схема, імітатор, мікросхема, логічний елемент.

Скачати цей файл (2 Усік О.С., Решетило О.М., Смолянкін О.О.pdf)Повний текст роботи 372 kB