O.Luzanova
Problems of financing student self governance and student scientific company
In this paper students' self-government and student's scientific society are considered as specific projects of educational organizations. The necessity of creating a student's self-government and a student's scientific society and the financing problems of these organizations is highlighted. Sources and problems of financing student's self-government and student's scientific society are considered. Keywords: student self-government, student's scientific society, sources of financing, financing problems, organization.
А.С.Лузанова
Проблемы финансирования студенческого самоуправления и студенческого научного общества
В данной работе рассматриваются студенческое самоуправление и студенческое научное общество, как специфические проекты образовательных организаций. Освещены необходимости создания студенческого самоуправления и студенческого научного общества и проблемы финансирования этих организаций. Рассмотрены источники и проблемы финансирования студенческого самоуправления и студенческого научного общества. Ключевые слова: Студенческое самоуправление, студенческое научное общество, источники финансирования, проблемы финансирования, организация.

О.С. Лузанова
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна

ПРОБЛЕМИ ФІНАНСУВАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА

В даній роботі розглядаються студентське самоврядування та студентське наукове товариство, як специфічні проекти освітніх організацій. Висвітлено необхідність створення студентського самоврядування та студентського наукового товариства та проблеми фінансування цих організацій. Розглянуто джерела та проблеми фінансування студентського самоврядування та студентського наукового товариства.

Ключові слова: студентське самоврядування, студентське наукове товариство, джерела фінансування, проблеми фінансування, організація.

Скачати цей файл (6_Лузанова_ОС.pdf)Повний текст роботи260 kB