D. Zakharchuk, L. Yashchynskiy, Y. Koval, I. Trokhymchuk
Application of information and communication technologies in the study of physics
This paper examines various forms of use of modern information and communication technologies in the educational process. Examples of working with software during virtual and real physical experiments are given. Ways of using information and communication technologies and computer simulation during class and for self and distance learning are offered. Keywords: information and communication technologies, software tools, virtual experiment, computer simulation.
Д.А. Захарчук, Л.В. Ящинский, Ю.В. Коваль, И.М. Трохимчук
Применение информационно-коммуникационных технологий при изучении физики
В данной работе рассмотрены различные формы использования современных информационно-коммуникационных технологий в учебном процессе. Приведены примеры работы с программными средствами при проведении виртуальных и реальных физических экспериментов. Предложены пути использования информационно-коммуникационных технологий и компьютерного моделирования во время аудиторных занятий и для организации самостоятельного и дистанционного обучения. Ключевые слова: информационно-коммуникационные технологии, программные средства, виртуальный эксперимент, компьютерное моделирование.

Д.А. Захарчук, Л.В. Ящинський, Ю.В. Коваль, І.М. Трохимчук

ЗАСТОСУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПРИ ВИВЧЕННІ ФІЗИКИ

В даній роботі розглянуто різні форми використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в навчальному процесі. Наведено приклади роботи з програмними засобами при проведенні віртуальних та реальних фізичних експериментів. Запропоновано шляхи використання інформаційно-комунікаційних технологій та комп’ютерного моделювання під час аудиторних занять і для організації самостійного та дистанційного навчання.

Ключові слова: інформаційно-комунікаційні технології, програмні засоби, віртуальний експеримент, комп\\\'ютерне моделювання.

Скачати цей файл (1_Zakharchuk.pdf)Повний текст роботи341 kB