Petro B. Vovk, Alex An. Velykyi
Automated control system, automatic recovery and electronic circuits diagnostics
The article discusses the prospects of using automated control technologies to solve the problems of diagnosing computer equipment. The problem is formulated that is holding back the development of technical maintenance systems for the new generation of computer equipment. Key words: automated control system, maintenance, diagnostics, BIOS.
П. Б. Вовк, О.А. Великий
Системы автоматизированного контроля, автоматического восстановления и диагностики электронных схем
В статье рассматриваются перспективы применения технологий автоматизированного контроля для решения задач диагностирования объектов компьютерной техники. Формулируется проблема, сдерживающая разработку систем технического обслуживания объектов компьютерной техники нового поколения. Ключевые слова: автоматизированная система контроля, техническое обслуживание, диагностирование, BIOS.

П. Б. Вовк, О.А. Великий
Технічний коледж Луцького національного технічного університету
E-mail: ,

СИСТЕМИ АВТОМАТИЗОВАНОГО КОНТРОЛЮ, АВТОМАТИЧНОГО ВІДНОВЛЕННЯ ТА ДІАГНОСТУВАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ СХЕМ

У статті розглядаються перспективи застосування технологій автоматизованого контролю для розв`язання завдань діагностування об’єктів комп’ютерної техніки. Формулюється проблема, що стримує розробку систем технічного обслуговування об’єктів комп’ютерної техніки нового покоління.

Ключові слова: автоматизована система контролю, технічне обслуговування, діагностування, BIOS.

Скачати цей файл (5_Vovk.pdf)Повний текст роботи408 kB